Yurt dışı eğitim danışmanlığı firması olarak, öğrencilerimize anlaşmalı olduğumuz kurumlarda eğitim görebilmeleri için danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Öğrencilerimiz; dil eğitim programları, akademik programlar, mesleki sertifika programları ve benzeri birçok alanda öğrenim hayatlarını sürdürebilmektedir. Yurt dışı eğitimi alacak olan her bir aday öğrencimizin ihtiyaç ve hedeflerine uygun olacak programları belirlemekte ve hizmetlerimizi güvenilir bir şekilde sunmaktayız. 

Hizmetlerimiz yalnızca yurt dışında eğitim almakla sınırlı olmamakta kariyer ve kültürel değişim programlarına katılmak isteyenlere de ihtiyaçları olan danışmanlığı vermekteyiz. Boostup yurt dışı eğitim danışmanlığı olarak, yurt dışında eğitim almayı hedefleyen her bir öğrencimizin potansiyeline uygun seçenekler üretmekteyiz.

Firmamız, yurt dışı eğitim danışmanlığımızda güçlü altyapılara sahiptir ve hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmak için en iyi yollardan yararlanmaktadır. Yurt dışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimiz geniş kapsamlı içeriklere sahiptir. Sunduğumuz hizmetler;

  • Yurt dışı dil eğitimi
  • Yurt dışı kariyer hizmetleri
  • Sertifika programları
  • Yaz okulları programları

Yurt dışı eğitim danışmanlığı firması olarak kişilerin gelişiminde eğitimin ne derece önemli olduğunun farkındayız. Danışmanlık hizmetlerimizi sorumluluğumuzun ne kadar büyük olduğunun farkında olarak vermekteyiz.

Neden Boostup Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı?

Yurt dışı eğitimin ciddiyetini kavrayan ve bu doğrultuda danışmanlık hizmeti sunan firmamız, kaliteli, güvenilir ve dürüst personellere sahiptir. Deneyimli personelimiz ile ülke, okul seçimi, vize işlemleri ve eğitim süreçlerini kapsayan tüm faaliyetlerde öğrencilerimizin yanında olmaktayız. Yurt dışı eğitim danışmanlığı ailesi olarak öğrencilerimize en iyi fırsat ve olanakları sunmak için teknolojik gelişmelerden yararlanmaktayız.

Yurt dışı eğitim çalışmalarımızda globalleşen dünyayı en iyi şekilde takip etmekte ve kaliteli, güvenilir bir hizmet anlayışını prensip edinmekteyiz. Öğrencilerimizin kariyerlerinde istedikleri yerlere gelebilmeleri için en uygun koşulları sağlamaktayız. Yurt dışı eğitimleri için en iyi temel, tecrübe sahibi kişilerden alınacak tavsiyeler ile oluşmaktadır. Bunun bilincinde hareket etmekte ve tüm öğrencilerimize en kaliteli hizmetlerin sağlanmasını misyon haline getirmekteyiz. Her bir öğrencimiz ailemizin bir parçası olduğundan dolayı her birisine gerekli olan hassasiyeti ve özeni göstermekteyiz.

Yurt dışı eğitim danışmanlığı firması olarak, öğrencilerimizin kişisel istek ve talepleri göz önünde bulundurulmakta ve her bir öğrencimize uygun fiyat alternatifleri sunmaktayız. Belirlediğimiz yol yalnızca bütçeye göre ilerlememekte beklentilere uygun olacak şekilde de bir program hazırlamaktayız.

Öğrencilerimizin yurt dışı eğitimlerinde mutlu ve başarılı olabilecekleri en iyi ülke ve okulları onlarla beraber seçmekteyiz. Ayrıca tüm eğitim sürecini başından sonuna kadar büyük özen ve titizlikle takip etmekteyiz. Yurt dışında eğitim alan öğrencilerimiz ile iletişim halinde kalmakta ve herhangi bir istek durumunda onlara destek olmaktayız.

Yurt dışı eğitim süreçlerimizi detaylı ve profesyonel bir şekilde öğrencilerimiz sunmaktayız. Kişisel ihtiyaçlarınızı dinlemekte ve sizlere en uygun olan okulu araştırarak ayrıntılı eğitim içerikleri hazırlamaktayız.

.

HİZMETLERİMİZ

 

Dil okulları

Staj Programları

Lisans Eğitimi

Yaz Kampları

MERAK ETTİKLERINİZİSORUN

DANIŞMANIMIZSİZİNLE İLETİŞİME GEÇSİN

gse-logo-dark gse-logo
yakinda-dark yakinda
yakinda-dark yakinda
yakinda-dark yakinda
yakinda-dark yakinda
yakinda-dark yakinda